KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592299
nr 1359 2299
Lennart Pilotti
(1912-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad, familj. Olja på pannå, 96x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 20:13:31
100 kr
300 kr
350 kr
450 kr
Lennart Pilotti
Läs mer om Lennart Pilotti